Facts
Een modern en schaalbaar platform op basis van Umbraco
Integratie met o.a. het PIM- en CRM-systeem
+100% meer vertoningen en clicks sinds livegang

Coram is een internationale specialist in stijlvolle en functionele badkameroplossingen. Coram streeft naar een marktpositie in de top tien van grootste spelers in Europa op basis van sterke merken, innovatief design en intensieve samenwerking met business partners. Hun merken Tiger, Sealskin, Geesa, Esbada, Impey en Coram Showers worden verkocht via verschillende verkoopkanalen.
De vraag
Coram stond voor de uitdaging om hun website te vernieuwen met het oog op zowel huidige als toekomstige eisen. Ze wilden een CMS dat probleemloos aansloot bij hun specifieke behoeften en een modern design bood. Dit design moest verfrissend zijn en hun merk positief positioneren in de markt. Bovendien moest het nieuwe platform schaalbaar zijn, zodat de overgang naar B2C mogelijk werd, met ruimte voor een toekomstige webshopintegratie. Na een zorgvuldige selectie koos Coram TrueLime als de ideale partner voor het realiseren van deze plannen.

De oplossing
We hebben drie nieuwe merkwebsites voor Tiger, Geesa en Sealskin gerealiseerd op basis van het open-source CMS Umbraco, in combinatie met uSkinned en maatwerk front-end. Om de efficiency en functionaliteit verder te verbeteren, hebben we een complexe integratie gebouwd met het PIM- en CRM-systeem. Daarnaast is er een stevige technische basis gelegd, geschikt voor doorontwikkeling en platformgroei. Ook zijn we begonnen met het implementeren van personalisatie, zodat gebruikers een meer op maat gemaakte ervaring krijgen. We zijn momenteel in gesprek over het benutten van AI-technologie om de standaard zoekfunctie te verbeteren en om gerelateerde producten slimmer aan te kunnen bieden.

De livegang van de merkenwebsites is een prachtige mijlpaal! Het projectproces hebben we samen strak neergezet.
De sites zijn niet alleen visueel sterk, maar ook technisch solide, met slimme koppelingen die onder de motorkap alles soepel laten draaien.
Heel veel dank voor jullie inzet, flexibiliteit en de fijne samenwerking.
Dirk Kuijpers, Marketing Manager bij Coram
Het resultaat
Het resultaat van het project heeft een krachtig en betrouwbaar platform opgeleverd, waarmee zowel de klant als ons team zeer tevreden is. Het design is zowel visueel aantrekkelijk, als toekomstbestendig, waardoor het zich aan kan passen aan toekomstige ontwikkelingen en eisen. Hiermee voldoen we volledig aan de verwachtingen en eisen die de klant vooraf heeft gesteld. We kijken uit naar een mooi partnership dat de basis vormt voor toekomstige groei en verdere samenwerking.

Wil jij het ook digitaal voor elkaar hebben?
Of het nu gaat om een nieuw concept of een complexe uitdaging, met slimme ideeën en innovatieve technologie komen we altijd tot een oplossing.
Ben je benieuwd hoe een intensieve, maar vooral leuke samenwerking er uit ziet?
Mail info@truelime.nl
Bel 076 820 09 20
Loop geen belangrijke updates mis!
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuwe artikelen, exclusieve webinars, interessante cases en de beste inzichten!